Автомобил Внатрешни Контролна Табла Додатоци Симпатична Цртан Филм Двојки Акција Слика Украс

Автомобил Внатрешни Контролна Табла Додатоци Симпатична Цртан Филм Двојки Акција Слика Украс

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Карактеристики : Сосема нов и квалитетен.Кукла материјал : Смола.Применлив тип : Универзален Уред и метод : лепила без Траги на Возилото спецификација : Стил : прекрасна, слатка, љубовна големина : како што е вклучен пакетот за прикажување слики : 1x Симпатична Цртана Табла Додатоци Додатоци За Внатрешни Работи На Автомобилот Додатоци За Симпатични Цртани Парови Акционен Украс. Напредна технологија на производство, висока сигурност и високи перформанси. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Совршено одговара.

Параметри на производот

Стоката во категоријата