Класичен Цврст Подигнат Жичен Бикини Врвен Костим За Капење

Класичен Цврст Подигнат Жичен Бикини Врвен Костим За Капење

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Коко Гребен костимите за капење имаат смели отпечатоци и дизајни кои се секогаш секси и ласкави, без да бидат ситни и оскудни. Коко Гребен ќе ви даде удобност и покриеност додека сеуште изгледате стилски. Покажете ги вашите прекрасни облини во костим за капење На Коко гребен. Подигнете го вашиот стил во овој поддржувачки врв во бикини. Рашири микрофибер. Вграден градник за полица за долна жица со отстранливи влошки од пена. Рушинг напред со прилагодлива врвка за покривање. Назад прилагодливи ремени за истегнување за прилагодено вклопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата