постави Месинг Вежба Чакс Колет Битови Шанк Завртка Орев Дремел Ротари

постави Месинг Вежба Чакс Колет Битови Шанк Завртка Орев Дремел Ротари

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

7 парчиња/сет Месинг Вежба Чакс Колет Битови 1-3,2 мм Стебло Завртка Навртка Дремел Ротациона Алатка Спецификација : Боја : Златен Материјал : Метал Вкупна Должина : 17мм/0,66"Дијаметар На Стеблото : 4,8 мм/1,89"Дијаметар На Стегање : 1мм,1,6 мм,2мм,2,4 мм,3мм,3,2 мм издржлив и практичен компатибилен со повеќето Ротациони Алатки Што Се Користат Во Хардвер,хоби,дом,итн.Погоден За Инсталација Во Дијаметар Помал Од 4,8 Мм Вежба,Електрично Мелење,Висечка Мелница, црево над пакетот вклучуваат : 6 х Метални Дупчалки колет1 х завртка орев канцеларија : женска Мода : Мода : Жени : дома и живеење : дома : фустан : дома и кујна : секојдневен : ракав : тенок : елегантен : училиште : дами : подароци : Долго ракав : кошула : Молив : Црна : Секси : Лето : Блуза : канцелариски производи : Влошки : Бело : Блузи : Забава : Ученик : Пишување : Белешки : Автомобили : Канцеларија Организација : Лепливи Белешки : Леплива : мини : декорација : Перници : Декор : перници : усб : памук : гроздобер : Плус Големина : симпатична : зима : пролет : шифон : чипка : фустани : модерна : . Забелешка : 1. Ве молиме проверете го прирачникот прво за начинот на употреба на производот. Ако имате било какви сомнежи, ве молиме консултирајте се со услуги на клиентите. 2. Ако стоката се испраќа во странство, потребно е одредено време за испорака, ве молиме почекајте трпеливо. 3. Производот е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и отпорен на абење, ве молиме бидете сигурни дека ќе го користите. 90-дневна услуга по продажбата : таму, нашиот приоритет е да им донесеме среќа на нашите гости! Доколку имате проблеми со квалитетот со нашите производи, ве молиме контактирајте не!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата