Сузика Шезлонги Алуминиум И ВПЦ Браун

Сузика Шезлонги Алуминиум И ВПЦ Браун

Во магацинот.
DEN 2079.84
Тековен:

Овој висококвалитетен лежалка комбинира стил и функционалност и ќе стане фокусна точка на вашата градина или двор. Благодарение на материјалот ОТПОРЕН на временски услови, шезлонгата е лесна за тешко носење и погодна за секојдневна употреба. Креветот има цврста алуминиумска рамка, што го прави многу стабилен, издржлив и лесен за лесно движење.Боја : Бел и кафеавматеријал : Алуминиум + WPC (дрво - композитни)Димензии : 24.8" x 78" x (13"-36.2") (W x d x H)длабочина На Седиштето : 49.2"висина на Седиштето од земја : 13"Потпирач за Грб прилагодлив во 5 позиции перницата и подлогата за предупредување се само за надворешна употреба. Не ги земајте внатре во живеалиштето; не може да испрати до : Порторико, Девствени Острови, Порторико, Хуан Општина, ПО КУТИЈА, Мислења (АПО / ФПО), ХАВАИ, Гуам, Палау, Федерални Држави На Микронезија, Острови, Алјаска. Сузика Шезлонги Алуминиум И ВПЦ Браун. Секој проблем, ве молиме контактирајте ја нашата продавница без двоумење. Чест да ви служам.

Параметри на производот

Стоката во категоријата