Ксијангдд Модни Жени Подарок Англиско Писмо Име Синџир Приврзок Ѓердани Накит

Ксијангдд Модни Жени Подарок Англиско Писмо Име Синџир Приврзок Ѓердани Накит

Во магацинот.
DEN 959.84
Тековен:

Модни Жени Подарок 26 Англиски Букви Име Синџир Приврзок Ѓердани Накитопис : овој ѓердан ќе ве направи пошармантни и привлечни.Одлично за свадбена забава или банкет, итн.Тип : Ѓердан Тема : Убавина Пол : Женски стил : Моден Материјал : Легура : Забава, Датум, Банкет, Клуб, Ангажман, Подарок, итн карактеристики : Мода, Накит Шарм Белешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Ѓердан Исклучителни додатоци, се облекуваат поубаво. Изработен е од природни и еколошки материјали, безбеден и сигурен. Ве молиме прегледајте ги сликите и информациите за описот на производот, како што се големината, видот или упатствата пред купувањето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата