Замената за обликување на задната врата на репликата компатибилно со 2009 година- Форд Ф- беж

Замената за обликување на задната врата на репликата компатибилно со 2009 година- Форд Ф- беж

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

PRODUCT SPECIFICS Recommended Use : OE Replacement Product Fit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Color/Finish : Beige Material : Plastic Notes : Center Step Molding Replaces OE Number : 9 L3 Z9940602 BA-PFMInterchange Part Number : 9 L3 Z9940602 BA-PFMWarranty : 1-year unlimited-mileage warranty TAILGATE MOLDINGManufactured from top quality components , ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. , За модели со чекор Type Tail Gate Compatibational со : 2010-2012 F-150 Harley-Davidson Edition Styleside/Fletside, за модели со чекор Type Tail Gate Compatibational со : 2011 F-150 LARIAT Limited Styleside/Fleetside, за модели со чекор од типот на чекор Type Type Taygate Compable With : -2014 F-150 Ограничен Styleside/Fletside, за модели со чекор Type Type Gate Compabtibational со : 2010-2014 F-150 SVT Raptor за модели со чекор Type Tail Gate Compabtibational со : 2009-2014 F-150 (подмодел : FX4, King Ranch, Lariat, Lariat, Lariat, Lariat, Lariat, Lariat, Платинум, STX, XL, XLT) Стилес/флота, за модели со задната врата од типот на чекор го заменува OE Бројот : 9 L3 Z9940602 BA-PFM. Број на размена на дел : 9 L3 Z9940602 BA-PFM. Одговара Изберете : 2013-2014 Ford F150 Super Cab 2010 Ford F150 Supercrew 2009,2011-2012 Ford F150 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата