Бесплатно собрание Машки водоотпорен анорак

Бесплатно собрание Машки водоотпорен анорак

Во магацинот.
DEN 943.84
Тековен:

Наменето за човекот во движење, Анорак на Блок-Блок-Блок на бесплатното склопување е лесен, водоотпорен и подготвен за авантура. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Тежина : лесна. Јака : прикачен аспиратор и полите со влечења за дополнителна заштита на ветерот. Затворање : Стајлинг на пуловер; Реверзибилен четвртина патент под Snap Placket. Ракави : Долги ракави со прилагодливи манжетни. Ockебови : Две џебови со патент. Карактеристики : водоотпорен; Запечатени споеви за дополнителна заштита. Машки водоотпорен анорак од слободно собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата