Пакетот со преголема забава со долги ракави за лажички пакет

Пакетот со преголема забава со долги ракави за лажички пакет

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Преголемата преголема исечена јакна од велур со велур. Вашиот изглед и за тоа само доби ажурирање инспирирано од 90-тите години од Scoop. Време е да ја надградите вашата надворешна облека со оваа преголема јакна со финиш на велур. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите. Ексклузивно достапно на. Материјал : школка : 92% полиестер/8% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. одговара : преголема, опуштена вклопување. Тежина : Средна тежина. Должина : долга 25 ”; исечен. Јака : јака од точка. Затворање : Затворање на копчето за предвремено копче. Ракави : Долги ракави со манжетни за копче. Ockебови : џебови од градите. Карактеристики : Faux Suede Finish. Јакна од копчето Sude Suede Suede од Scoop.

Параметри на производот

Стоката во категоријата