Кутија за патници на Отербо за iPhone 6 6s, црно

Кутија за патници на Отербо за iPhone 6 6s, црно

Во магацинот.
DEN 639.52
Тековен:

Серија за патници е компактен случај што го одржува вашиот телефон безбеден додека живеете живот во движење. Неговите два тешки слоја се собраа за да го заштитат вашиот i Phone 6s од капки, испакнатини, прашина и грешки. Лизгајте ги патничките серии во вашиот џеб и никогаш не пропуштајте повик, твит или текст. Цврста, двојна слој заштита издржливост, испакнатини и шок. Заштита на заштитни стражари на екранот од само-екранот на екранот. Уникатниот стил и текстури го надополнуваат уредот за елегантна и рафинирана завршница. Ажурираниот дизајн ја реплицира и зачува секоја крива на i Phone 6s. Напредните материјали ја подобруваат вклопувањето и ја зголемуваат издржливоста.

Параметри на производот

Стоката во категоријата