Прослави во прав голема забава попер, 1CT

Прослави во прав голема забава попер, 1CT

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Прослави во прав за забава Попер е сигурно да додаде забава на вашата забава. Прашокот е безбеден и лесно се мие со сапун и вода. Достапно во жолта, розова, зелена и сина (бои продадени одделно) достапни (розова, жолта, зелена, сина). Боите се продаваат одделно . Работи на компресиран воздух и прават гласен возбудлив шум . лесно се мие со сапун и вода . Упатства за употреба : солза филм. Држете исправено кога се користи. Ставете ја едната рака под областа на стрелката. Ставете ја другата рака во средината на забавата попер (над областа на стрелката) и пресврт за да го стартувате прав во воздухот. Не упатувајте на луѓе, животни или предмети. Погодно само за возрасни. Само употреба на отворено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата