Успех на Wynwood Studio и претприемачки wallидно платно уметничко печатење „Добредојдовте Wi -Fi лозинка“ Претприемач - Црно, злато

Успех на Wynwood Studio и претприемачки wallидно платно уметничко печатење „Добредојдовте Wi -Fi лозинка“ Претприемач - Црно,

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Нашата платно уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со тешки меурчиња, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Овој успех и претприемачки уметнички принт е совршен завршен допир на вашата тема за домашен декор. Тој е одржлив и пријателски за шумите. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно висини . ноктите и закачалката исто така се вклучени . Достапни во неколку опции за големина отпечатени со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата