Чудо нација Момци со целосна патент со качулка, големини 4- & хаски

Чудо нација Момци со целосна патент со качулка, големини 4- & хаски

Во магацинот.
DEN 475.04
Тековен:

Кул стил… дожд или сјај! Јакната за дожд на чудо нација е подготвена за дождливи денови со прицврстен аспиратор за дополнителна заштита. Опфатен во шарен принт, тој ќе ја сака забавата што ја носи на неговата гардероба додека страничните џебови додаваат прекрасна погодност. Завршено со лесен поштенски фронт, оваа дождовна јакна од Wonder Nation е оној што и двајцата ќе го сакате! Исклучиво на. Материјал : Основна ткаенина/грб : 100% полиестер; Облога : 100% полиуретан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : Стенд јака со прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на поштенски патенти со табулаторот за безбедност. Ракави : Долги со вградени манжетни. Ockебови : Две странични џебови за да се одржат најважните работи. Карактеристики : се печати; водоотпорен; Мешана ткаенина. Печатете ја јакна за дожд за момчиња од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата