Декоарт Американа Акрилна Боја, оз. Зимзелени

Декоарт Американа Акрилна Боја, оз. Зимзелени

Во магацинот.
DEN 275.04
Тековен:

Без разлика дали започнувате сам проект, создавате уникатни подароци или возите велосипед со различни коефициенти и завршува Оваа високо-Пигментирана Акрилна Боја Американа е идеална за украсно сликарство, домашен декор и општи занаетчиски проекти. На база на вода. Нетоксични. Идеален за уметнички, занаетчиски или самостојни проекти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата