Женска возрасна долна облека ноќ носеше чипка од чипка и лакови од лакови Теди Теди

Женска возрасна долна облека ноќ носеше чипка од чипка и лакови од лакови Теди Теди

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Изведете го вашиот женски шарм со нашето квалитетно интимно носење на Аеруси. Направено да биде удобно и пригодно, нашата линија на долна облека Aerusi е нерититантна и мека за кожата. Мора да има за оние приватни и лични средби. Со повеќе селекции што треба да изберете, ќе бидете сигурни дека ќе го пронајдете тоа совршено носење за таа незаборавна ноќ. (Идеално за типови на тенок до средно тело, ве молиме разгледајте ги нашите информации за големината за да обезбедите купување на точна вклопување!) Запалениот целосен каросерија Теди со врвот на деталите за чипка на чипка. Вклучена е долна облека од Г-жица. Истегнување цветна чипка и ленти се вклопуваат во повеќето облици на телото. Длабоко в нурне пред, запрениот врат, отворен грб, со G-жица. Секси и забавно за носење, тоа е суштинско парче во вашата секси гардероба. Направено со висок квалитет на нов материјал за удобно носење. Една големина, одговара на мали до средни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата