Памучен врвови и дното на лав Кинг Момби, сет на пижами од 4 парчиња, големини 2T-5T

Памучен врвови и дното на лав Кинг Момби, сет на пижами од 4 парчиња, големини 2T-5T

Во магацинот.
DEN 239.68
Тековен:

Измешајте и совпаѓајте го овој симпатичен сет на пижами на Дизни Кинг Кинг. Овој симпатичен сет на PJ вклучува 2 врвови со долги ракави и 2 пријатни памучни дното за целосна удобност додека тие дневни или спијат. Сет за спиење со 4 парчиња вклучува : 2 маици и 2 пара панталони PJ. Те : врат на екипажот; долги ракави; Графички печатење на предниот или сето тоа печатење. Панталони : стајлинг за влечење; еластична лента за половината; сите печатени или цврсти бои. 100% памучни пижами не се ретардирани со пламен и треба да се вклопуваат во ситница . © Дизни, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Пијама на Дизни Кралот Симба Симба се постави за момчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата