Dearfoams женски мама мечка влечки

Dearfoams женски мама мечка влечки

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Направени со мама мечки на ум, овие шармантни влечки се задолжителни за оние пријатни ноќи со целото семејство! Класично карирано моделирање и почувствувано комбинирање на апликации за привлечен допир, додека табаните за пена од Supersoft нудат поддршка од облак во текот на денот. Карирана или шерпа горната со пријатна шерпа или карирана нога . мама мечка апликација . мулти-густина перничето влошка со мемориска пена . внатрешна/надворешна надворешна плоча.

Параметри на производот

Стоката во категоријата