Thumbrintz геодески пуф, 18 18 18

Thumbrintz геодески пуф, 18 18 18

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Пуфот е одличен за одмор на уморни нозе. Thummprintz Geodesic 2 Pouf, 18 "x 18" x 18 " : Прекрасна уметност од ennенифер Голдбергер создава урбан тематски дизајн во нијанси на злато и бронза, совршен за овој печатен пуф. Поднесената, отстранлива печатена корица, го карактеризира дизајнот во секоја табла и е направена од полиестерска ткаенина со лесна нега. Посебно вметнат вметнат ткаенина со издржлива монистра на полистирен што го обезбедуваат пополнувањето. Пуфот е одличен за одмор на уморни нозе на крајот на долг ден или прави одлично дополнително седење кога е потребно. Покривот може да биде отстранета; машина измиен ладен, нежен циклус, сув на воздухот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата