Урбани Улични Пупки Плус Вистински Безжични Слушалки За Слушалки За Samsung Galaxy Tab 8. 3g-Безжични Слушалки w Активно Поништување На Бучавата-СИНО

Урбани Улични Пупки Плус Вистински Безжични Слушалки За Слушалки За Samsung Galaxy Tab 8. 3g-Безжични Слушалки w Активно Поништување

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Пупките на урбанкс плус се разноврсни слушалки кои ги усогласуваат топлите, задоволувачки бас тонови со јасни високи ноти кои даваат зависност богати песни. Со можност за селективно прилагодување или исклучување на бучавата од околината, можете да останете во зоната на телефонски повик или да се изгубите во вашата омилена плејлиста, сето тоа без да ја погодите паузата. Со батерија што е изградена да оди цел ден и прилагодливо вклопување, Пупките Од Урбанкс плус се дизајнирани да се движат во вашиотhyам. Токму она што сакате да го слушнете. Уличните Пупки урбанкс Плус се совршени слушалки за да ве изолираат од звуците што го одвлекуваат вниманието, за да можете да останете фокусирани на она што го сакате. И ако сакате да филтрирате во некој од надворешниот свет за да бидете повеќе во склад со вашата околина, можете. Слушнете ги најавите за летот, сообраќајот што доаѓа или бројот на вашата нарачка додека сеуште уживате во омилената плејлиста или подкаст. 22 часа сериозен звук. Добијте до 11 часа непрекината музика со едно полнење, а потоа попирајте ги Пупките на Галаксиите+ во куќиштето за безжично полнење и добијте уште скоро 11. Заборавивте да ги наплаќате претходната вечер? Без грижи. 3 минути полнење ви дава еден час време за игра, така што имате доволно сок за вашето патување или вежбање. Вашиот глас, гласен и јасен. Осигурајте се дека сте слушнале јасно. Посветен внатрешен и два надворешни микрофони земете го гласот и изолирајте го од надворешни звуци. Кога сте на повик, вашиот глас доаѓа преку богато и самоуверено, дури и на бучни локации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата