Cresswell осветлување 9 модерен четкан никел метал 3-лесен бања суета wallид sconce, чисти стаклени нијанси

Cresswell осветлување 9 модерен четкан никел метал 3-лесен бања суета wallид sconce, чисти стаклени нијанси

Во магацинот.
DEN 558.72
Тековен:

Cresswell осветлување 9 "Модерен четкан никел метал 3-лесен бања суета wallид sconce со јасни стаклени нијанси стакло 3-светло суета со четкан никел и четкан месинг. /Средна инканданцентни или LED еквивалентни светилки (не е вклучено). Едноставно и брзо склопување, хардвер вклучен со лесни за следење на англиски, шпански и француски . тврдокорен. Должина на жици : 6 ". наменет за внатрешна употреба само.

Параметри на производот

Стоката во категоријата