Божиќ Брош Деликатни Елка Дедо Мраз Чизми Снешко Бел Брош Шамија Јака Ревер Иглички Девојка Подарок

Божиќ Брош Деликатни Елка Дедо Мраз Чизми Снешко Бел Брош Шамија Јака Ревер Иглички Девојка Подарок

Во магацинот.
DEN 457.44
Тековен:

Опис дизајниран како женска декорација, за да изгледаат пошармантно или елегантно за време на носењето.Божиќен дизајн, изгледајќи убаво, привлечно и стилски.Одговара за некои прилики, како што се работа, состаноци, шопинг, одмор, забава итн.Изработен од брош од легиран материјал, лесен, цврст и издржлив.Може да одговара со вашиот фустан, кошули, шал итн.Лесен и удобен за ставање или полетување.Добар подарок за вас и вашите пријатели.Спецификација : Тип На Ставка : Брошеви.Стил : Трендовски.Материјал : легура.Боја : прикажи како слики.Забелешка : може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има грешки во големината поради различни резолуции на компјутерот.Пакетот вклучува : Тип 1 : 1 * божиќ брош.Тип 2 : 12 * божиќ брош. Карактеристики : елегантна Божиќна шема, легура на електро позлата со сјајна завршница. Користење на еколошки и антиалергиски материјали, без олово и без никли и без кадмиум што ве прават безбедно носење. Елегантен и најдобар подарок : ве прават попривлечни на забавата, запознавање, годишнина, роденден и така натаму. Или да се облекуваат или да се облекуваат, тоа го комплетира вашиот стилски изглед во било која облека за повик, училиште, бизнис, работа, канцеларија, датира, вечери, забави и специјални настани. Божиќниот брош ќе одговара на скоро секој, лесен за совпаѓање со облека, совршен накит за проширување на женската модна гардероба со безвременски, уникатен стил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата