Мортило На Отворено Удобни Женски Памучни Тркалезни Зимски Чизми Кадифени Чевли За Снег Топли Дебели Чизми Плус Женски Чизми, Подарок

Мортило На Отворено Удобни Женски Памучни Тркалезни Зимски Чизми Кадифени Чевли За Снег Топли Дебели Чизми Плус Женски Чизми,

Во магацинот.
DEN 671.84
Тековен:

обични чевли,чевли На Плажа, Нелизгачки, лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување! 3.Горен Материјал : Пакет Од Памучна Ткаенина : 1 Пар Женски Чевли( Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Стил На Пети : Тркалезен Прст4. Чевли Висока Пета : 3см/1.5 ЕУ : 38 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24,5 СМ/9,7" нога широк : 9-9, 5 см/3,5-3,7" големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9,8" Нога Широк : 9,5 см/3,7" Големина : 41 сад : 9 велика британија : 6,5 Еу : 39,5 ЦН : 255 НОГА ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10см/3,7-3,9" надворешни удобни женски памучни тркалезни зимски кадифени чевли за снег топли дебели плус женски карактеристики : висина на платформата : 1,5 СМ/0,59метод на затворање : горен материјал Со Еластична лента : памучна ткаенина 3.Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со среќен живот од Пазарот На Џојбај.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5. ●Боја●женски снежни чизми Боја : Кафе.Функцијата на овој производ за секојдневниот живот прскање вода.Совет дизајн стилски, вид, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја За вас и вашите семејство или љубовник Или пријатели Селектел Висок Стил : Рамен со Висина на платформата : 1,5 см/0,59"Стил : Секојдневен,Едноставен,Спортски Погоден Повод : Слободно Време, Банкет2.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" нога широк : 9см/3. обични чевли,чевли На Плажа, Нелизгачки, лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување!Пол : Женски Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Материјал За Ѓон : ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина на чевлите е Број На Кинеска Големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата