За Ауди А 2009-Аруба Син Бисер LX5V Едностепен Аеросол

За Ауди А 2009-Аруба Син Бисер LX5V Едностепен Аеросол

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Содржи еден 12 мл. конзерва со едностепена боја базирана на емајл измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, отпорна на УВ едностепена боја не бара врвен слој/проѕирен слој. * Одлична едностепена боја во аеросол од 12 мл • • Спреј тест картичка за да ја видите боја натпревар пред аплицирање . * Вклучени упатства За Ауди • А3. 2009;2010;2011. LX5 V.Аруба Синиот Бисер. Еден 12 мл Аеросол. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата