Под Нил Бебе Девојка Органски Памук Пред Предвремени Пижами

Под Нил Бебе Девојка Органски Памук Пред Предвремени Пижами

Во магацинот.
DEN 256.00
Тековен:

Под Страната На Нил Муслин, Предвремениот Розов Ѕвезден Ноќен Принт Од Кимоно, Изработен од ултра мек 100% органски египетски Памук, сертифициран од ГОТС и Златен Печат на автентичен Египетски Памук. Долг ракав, едноделен, предвремен преден стапало што е одлично основно суштинско значење за Секое Новороденче Унисекс, доаѓа со преклопени белезници за заштита На Бебето. Карактеристики преден удар од вратот до стапалото-Нема Да Му пречи На Бебето за време на стомакот. Мудрец лента печатење во различни ширини со деликатна мудрец пико трим долж вратот, отворање и ракави. Произведено Во Египет во одржлив Сертифициран објект за Фер Трговија без употреба на пестициди или хемикалии во текот на целиот производствен процес.

Параметри на производот

Стоката во категоријата