Девојки Дами Широки Чизми За Теле За Жени Чизми За Јавање Fall Fashion Модни Чевли На Отворено За Жени Чизми Со Ниски Потпетици Над Коленото За Враќање Назад

Девојки Дами Широки Чизми За Теле За Жени Чизми За Јавање Fall Fashion Модни Чевли На Отворено За Жени Чизми Со Ниски Потпетици

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Аксхд женските чевли вклучуваат чизми за снег, чизми, чизми до глужд, кожени чевли, сите видови високи потпетици и многу повеќе. Овие чевли се карактеризираат со топол, сув и удобен со секојдневен и модерен стил. Ве одржува топло и суво во најлошото време. Класичен дизајн, лесен за носење, еластичност може да се прилагоди според стапалото, да одговара на дното на стапалото, давајќи ви удобно искуство При носење Покрај тоа, лесно може да се совпадне со облеката и чевлите во вашиот плакар и е секојдневен и разноврсен. Аксхд стилови на женски чевли се : Чизми За Жени,Женски Чизми,Чизми До Колена Жени,Каубојски Чизми За Жени,Чизми За Дожд За Жени,Чизми до Глужд За Жени,Чизми До Бутовите,Бели. Чизми,Чизми На Платформа,Борба,Чизми Жени,Есенски Чизми За Жени 2022 Година,Широки Чизми За Теле За Жени,Чизми За Снег За Жени,Чизми За Пешачење Жени, Женски Зимски Чизми итн. Аксхд Девојки Дами Широки Чизми За Теле За Жени Чизми За Јавање Fall Fashion Модни Чевли На Отворено За Жени Чизми Со Ниски Потпетици Над Коленото за Враќање Назад. Големина Шема : Големина : 35 САД : 4.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 35 Должина : 22.5 см/8.86"Големина : 36 САД : 5.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 36 Должина : 23см/9.06"Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 37 Должина : 23.5 см/9.25"Големина : 38 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 37.5 Должина : 24см/9.45"големина : 39 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 38 должина : 24.5 см/9.65"големина : 40 сад : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 39 должина : 25 см/9.84"големина : 41 сад : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 еу : 40 должина : 25.5 см/10.04"ГОЛЕМИНА : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40.5 Должина : 26 см/10.24"големина : 43 САД : 9.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 Еу : 41 должина : 26.5 см/10.43"ГОЛЕМИНА : 44 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 еу : 42 должина : 27см/10.63"големина : 45 САД : 10.5 велика Британија : 8.5 еу : 43 должина : 27.5 см/10.83". Спецификации : Горен Материјал : Материјал За вештачка кожа : Гумена Шема : Цврст Пол : Женски Повод : Внатрешна И Надворешна Висина На Петицата : 2,5 Цмитем Тип : Чизма100% Сосема нов И висококвалитетен Пакет : 1 Компјутерски Женски Чизми.

Параметри на производот

Стоката во категоријата