Империја Глиц Тенок-Фит Случај ЗА HTC Еден М7

Империја Глиц Тенок-Фит Случај ЗА HTC Еден М7

Во магацинот.
DEN 200.00
Тековен:

Мек Допир Удобност Зафат., Софистициран Сјај Глам Дизајн., Подигнат Дизајн На Куќиштето На Работ За Заштита На Екранот на Уредот., Елегантен и Лесен Без Дополнителен Волумен.Вклучен Е Микрофибер Крпа И Чист Заштитник На Екранот! Империја Глиц Тенок-Фит Случај ЗА HTC Еден М7 добар случај за гаџети, исто така, ќе го брани вашиот гаџет од суровата нула. Дизајниран за паметен телефон.

Параметри на производот

Стоката во категоријата