Колекцијата За Домашен Декор Ступел Ау Шукс Остриги И Бисерна Ѕидна Уметност

Колекцијата За Домашен Декор Ступел Ау Шукс Остриги И Бисерна Ѕидна Уметност

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Инспирирана од гроздобер стил на крајбрежје, Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Ау Шукс Остриги И Бисерна Ѕидна Уметност има издржана сина позадина и рустикален дизајн на остриги. Опциите за плочи, врамени или платно ви овозможуваат да изберете совршен стил за да го надополните вашиот ѕид. Оваа готова ѕидна уметност може да се пофали со силно инженерско дрво и класична конструкција на платно. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Изберете од достапните опции за врамени, платно или плакета. Изработени од платно и инженерско дрво. Спремен за бесење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата