SnapSafe Кабел со Катанец, Пакет од 2

SnapSafe Кабел со Катанец, Пакет од 2

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Овие кабелски катанци спречуваат работа со огнено оружје кога се правилно обезбедени преку приемникот и/или магвел. Карактеристики : Дизајниран да одговара на повеќето пиштоли, пушки и пушки. Две цврсти челични брави, клучни слично. Две-пакет доаѓа со четири клучеви. Заштитни пвц кабелски капаци. Спецификации : Количина : 2 По/Пакување. Snap Safe Кабел со Катанец, Пакет од 2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата