Nexen Roadian A T Pro RA Гума За Сите Терени - 265 70R 116S

Nexen Roadian A T Pro RA Гума За Сите Терени - 265 70R 116S

Во магацинот.
DEN 3648.00
Тековен:

ТЕРЕНСКИ ТЕРЕНЕЦ-Nexen Roadian НА Pro RA8 ви дава слобода на отворен пат кога сте надвор од патот, навигација по тежок терен или само покажување агресивен поглед низ градот. Оштетувањето на гумите од нерамни површини и чакал не се проблеми поради широк двоен блок. Влечкавото централно ребро создава сила, зајакнувајќи ги рабовите на гризење. Влечење е подобрена во снег и дожд со примена на Микро ЖЛЕБ Nexen ROADIAN НА ПРО РА8 - Сите Терени 265/70 R18 116s Гума.

Параметри на производот

Стоката во категоријата