Минијатурен Модел На Куклена Куќа Мини Очила Преправајте Се Во Собата Играчки За Пиење Додатоци Декорација Кујна Куќа Игра Чаши

Минијатурен Модел На Куклена Куќа Мини Очила Преправајте Се Во Собата Играчки За Пиење Додатоци Декорација Кујна Куќа Игра Чаши

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Sordity Од Пазарот Joybuy.Опис. Направени од внимателно избрани безбеден материјал, овие мини куќа храна пијалок сет украси имаат смешни и реални дизајн, кои изгледаат прекрасно. За љубителите на мини куќи, ова е корисен подарок, бидејќи овие додатоци можат да им помогнат да создадат прекрасен декор за мини куќа. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : ПП. - Големина : 4, 60Х1, 20Х1, 20см/1, 81Х0, 47Х0, 47ин. - Минијатурен пијалок за храна изгледа многу посебно и убаво, добар украс за мини куќа кујна или трпезарија. - Мали и компактни, реални и симулациски, декоративни и практични. - Специјално дизајниран за мини куќи, создавајќи смешна и жива атмосфера. - Повеќенаменски, може да се користи за минијатурен декор на животната сцена, самостојна работа, реквизит за фотографии итн. - Изработен од пластичен материјал, издржлив за долготрајна употреба и не е лесен за деформација. Минијатурен пијалок за храна изгледа многу посебно и прекрасно, добар украс за мини куќа кујна или Трпезарија Минијатурен Комплет Храна, Мини Модел На Храна, Минијатурен Комплет Стек За Вино, Храна За Мини Куќа, Додатоци За Кукли, Додаток За Мини Куќа, Декор За Мини Кујна, Декор За Мини Куќа, Деца Се Преправаат Играчка, Декор За Куќа За Кукли. Мали и компактни, реални и симулациски, декоративни и практични. Специјално дизајниран за мини куќи, создавајќи смешна и жива атмосфера. Повеќенаменски, може да се користи за минијатурен декор на животната сцена, самостојна работа, реквизит за фотографии итн. Изработен од пластичен материјал, издржлив за долгорочна употреба и не е лесен за деформација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата