Трговска Марка Ликовна Уметност Балаз Солти Смешни Панда Врамени Ѕид Уметност

Трговска Марка Ликовна Уметност Балаз Солти Смешни Панда Врамени Ѕид Уметност

Во магацинот.
DEN 638.40
Тековен:

Воодушевување од чудната привлечност на Ликовната Уметност На Трговската Марка Балаз Солти Смешна Панда Врамена Ѕидна Уметност. Ова професионално врамено платно содржи мустаќи панда што носи привлечен, хумористичен стил во вашиот простор. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Поп-арт панда во акрилик на платно. Гикли-печатени ѕид уметност. Доаѓа во украсена златна рамка. Сликарство Од Балаз Солти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата