Осрам П - ВИП КЛ-Сијалица За Рунко Проектори

Осрам П - ВИП КЛ-Сијалица За Рунко Проектори

Во магацинот.
DEN 1103.84
Тековен:

CL - 410 Runco Проектор Светилка Замена. Склопување На Проекторска Светилка Со Висококвалитетна Оригинална Оригинална Осрам П-Вип Сијалица Внатре. Оваа сосема нова оригинална сијалица доаѓа со водечка во индустријата 1 Година Гаранција! КЛ-410.

Параметри на производот

Стоката во категоријата