Ли Женски Плус Големина Ултра Лу Долго Директно Жан

Ли Женски Плус Големина Ултра Лу Долго Директно Жан

Во магацинот.
DEN 558.40
Тековен:

Ли Женски Плус Големина Ултра Лукс Долг Директно Жан/Б>Ли Ултра Лукс Правите фармерки го претвораат секој тротоар во вашата лична писта. Мазниот појас и правото отворање на нозете ги прават овие тенки фармерки омилени за викендот. Направени со врвна ткаенина за истегнување, овие фармерки никогаш не ја губат својата форма и се движат со вас за дополнителна флексибилност. Достапно во продолжени големини до 30 W.Облечете се нагоре или надолу со вашите омилени блузи и маици. Тенок фит. Права нога. Мазна фит појас. Премиум ткаенината се движи, се протега, се наведнува и никогаш не ја губи својата форма. 33 " инсеам. Достапно во големини 16 W-30 W. 83% Памук, 14% Полиестер, 3% Спандекс. Стил# 103188243.

Параметри на производот

Стоката во категоријата