Џити Fall Заштеди Мажи Обични Повеќе Џебови Отворено Директно Тип Фитнес Товар Панталони Училишни Панталони Каки Големина 10

Џити Fall Заштеди Мажи Обични Повеќе Џебови Отворено Директно Тип Фитнес Товар Панталони Училишни Панталони Каки Големина 10

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Совршен за забава, секојдневно, носење на плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Стил : Мода, Обична Мода, Секојдневно Вклопување Дебелина На Редовна Големина : Стандардна Стандардна Големина Што Може Да Се Пере : Миење Раце во ладна вода, закачување или закачување суво ќе добиете 1 пар машки панталони.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Ако облечеш. изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење 2. Оставете ги нашите панталони да ја завршат работата за вас за да можете да го поминете денот со леснотија и удобност.Детали За Производот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата