Нормално Е Здодевно-Машки Резервоар За Мажи, До Мажи Големина 3XL-Камбоџа

Нормално Е Здодевно-Машки Резервоар За Мажи, До Мажи Големина 3XL-Камбоџа

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Двоен игла дното полите. Прешрунк дрес плете. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Добијте го атлетскиот изглед што го посакувате додека останувате кул. Овој машки резервоар во Камбоџа е за мажи како суштинска употреба на дневна основа./yd2 (САД) 10. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата