Бадиминцл Женско Разноврсно Полу Здолниште Еднобојно Еластично Завиткано Здолниште За Колк Сплит Здолниште

Бадиминцл Женско Разноврсно Полу Здолниште Еднобојно Еластично Завиткано Здолниште За Колк Сплит Здолниште

Во магацинот.
DEN 335.84
Тековен:

Женско Разноврсно Полу Здолниште Еднобојно Еластично Завиткано Здолниште Со Колк Сплит Здолниште Повод : Секојдневен,Далииматеријал : 100% Полиестерстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовно Перење : Миење Раце, не белење, сушење На Линија во сенка, не пеглајте Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Половина Здолниште : L Големина : Големи САД : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Хип : 92см/36.22" Должина : 96см/37.80" Оваа Облека Нуди Шик Привлечност Која Е Совршена За Секоја Случајна Пригода. Оваа лесна облека нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата