Организатор На Конец За Везење Пластичен Вкрстен Бод Позиции На Држачот За Конец За Везење Алатка За Складирање На Конец Најважен Стан Молња Зделки На Денешницата

Организатор На Конец За Везење Пластичен Вкрстен Бод Позиции На Држачот За Конец За Везење Алатка За Складирање На Конец Најважен

Во магацинот.
DEN 175.84
Тековен:

[Премиум Пвц Табла ]- овие организатор на конец за везење изработени од висококвалитетен пластичен пвц ,добра еластичност, издржлив и еднократно за разлика од лесното кинење на хартиената плоча . [Одлични Подароци]- Совршени подароци За мајка, баба, сопруга, пријатели или почетници за везење ,ова е одличен подарок за некои луѓе кои се нови за вез, ако сакате да научите вез, тогаш не пропуштајте ја оваа ставка.мазната голема дупка од 20 мм обезбедува конецот брзо да помине без јазли и извртување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата