вендунид домашен текстил САМ ПЛЕТЕЊЕ Акрилна Волна Капа Бебешка Облека Шамија Со Предиво Бебе Црвено

вендунид домашен текстил САМ ПЛЕТЕЊЕ Акрилна Волна Капа Бебешка Облека Шамија Со Предиво Бебе Црвено

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

САМОСТОЈНО Плетење Акрилна Волнена Капа Бебешка Облека Шамија Со Предиво Бебешко Рунокарактеристики : Предиво од акрилна волна Тенселс е многу погодно за бебиња. Мекото чувство за раце е најдобрата карактеристика на ова памучно предиво. Дијаметар : 0,047 инчи (1,2 мм); dk 6ply единица тежина : 25g/Должина на компјутер : 58myarn тежина група : Прсти Препорачани игли : 12-13 (големина НА ВЕЛИКА британија)/3-4 (големина НА САД)Материјал. 30% памук + 70% фибернота : ви препорачуваме да нарачате повеќе во исто време, може да има некои разлики во бојата поради различни серии.Пакет вклучени : 1 х акрилик волна топката дома текстил. САМОСТОЈНО ПЛЕТЕЊЕ САМ. Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата