Силиконска Вазна Држач За Пенкало Епоксидна Смола Саксии Сочен Сад За Садење Вазна Канцелариски Декор

Силиконска Вазна Држач За Пенкало Епоксидна Смола Саксии Сочен Сад За Садење Вазна Канцелариски Декор

Во магацинот.
DEN 351.84
Тековен:

Опис : Изработен од висококвалитетен силикон, безбеден, нелеплив, лесен за ослободување.Лесен за употреба и чист, издржлив и еднократно use.It е корисна мувла и алатка за рачно изработен држач за пенкало и правење вазна за мали жардиниери.Може да се користи за смола, глина и многу повеќе, може да ви помогне да направите занаети.Погоден за различни прилики и разни намени, поставени на масата, балконот, градината, како украси.Спецификација : Материјал : Силиконска Боја : Табела Со Розова Големина : Големина На Режим : 7, 8х8х10, 2см/3, 07х3, 15х4, 02инчфини Големина : 6, 7х6, 7х8, 9см/2, 64х2, 64х3, 50инчпакетот Вклучува : 1 Парче Силиконска Цветна Потнота : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.3. Ви посакувам прекрасен онлајн шопинг! Изработен од висококвалитетен силикон, безбеден, нелеплив, лесен за ослободување. Лесен за употреба и чист, издржлив и еднократно за употреба. Тоа е корисна мувла и алатка за рачно изработен држач за пенкало и изработка на мали вазни за садење. Може да се користи за смола, глина и многу повеќе, може да ви помогне да направите занаети. Погоден за различни прилики и разни намени, поставени на масата, балконот, градината, како украси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата