Аспен Пет Паракорд Куче Јака, 3 4 14-18

Аспен Пет Паракорд Куче Јака, 3 4 14-18

Во магацинот.
DEN 383.84
Тековен:

Оваа Јака Од Паракорд За Миленичиња Од Трепетлика е функционална и стилска. Со издржливо мрежесто јадро и рачно плетенка надвор, оваа добро дизајнирана јака ќе се одржи низ многу сезони. Петмејт 02155 3/4" х 14-18 " Црвена Јака : Изработена од 550 Паракорд. Рака плетенка. Издржливо мрежесто јадро. Метални токи и куки. Прилагодено одговара големини. Црвено. 3/4 "х 14-18". 550 "Паракорд", 7 конец и рачна плетенка, издржливо мрежесто јадро, достапно како прилагодено вклопување, јаки со фиксна должина со метални токи и каишки со метални куки за прицврстување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата