Џосмо Вингтип Чевли За Одење Со Средна Ширина На Мали Деца-Црна 7

Џосмо Вингтип Чевли За Одење Со Средна Ширина На Мали Деца-Црна 7

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Назад На Училиште! Овие Џосмо Крило Врвот Мали Деца' Средна Ширина Одење Чевли. Заштитете ги нозете надвор додека ги прават првите чекори. Дизајнирано имајќи ги предвид стапалата на вашето бебе цврстото рамно дно обезбедува удобна поддршка додека тркалезниот прст ги држи глуждовите и стапалата насочени напред. Дизајнот на врвот на крилото ќе ги направи вашите деца да се истакнат во секоја секојдневна облека. Изработен од висококвалитетна кожа која ќе трае низ секоја авантура, Првиот Вокер Јосмо е врвен избор за родителите и семејствата. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Лесно Носење : Благодарение на нивниот неверојатно удобен дизајн оваа обувка е ветре за облекување. Издржлив : Зашиениот Ѓон ги прави овие последни преку абење. Висок Квалитет : Стручно изработени чевли, направени додека размислувате за носителот. Заштита : за да се осигурате дека секој од чекорите на вашето дете е безбеден во која било од неговите активности.

Параметри на производот

Стоката во категоријата