Fairnull Врата Сад Налепница Стилски Прашина-доказ Јаглеродни Влакна Црна Внатрешна Врата Сад Покритие За Infiniti Q 2014-

Fairnull Врата Сад Налепница Стилски Прашина-доказ Јаглеродни Влакна Црна Внатрешна Врата Сад Покритие За Infiniti Q 2014-

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Опис : налепницата на садот на вратата има самолеплив дизајн, кој лесно се лепи и нема да падне.Поради извонредната изработка, овој производ може совршено да одговара на садот од вратата на вашиот автомобил.Изработена од висококвалитетен материјал од јаглеродни влакна, налепницата на автомобилот е лесна, не избледува и издржлива.Должината на налепницата е 9 см, ширината е 5.6cm.It е погоден За Infiniti Q50 2014-2020.Име на ставка : Внатрешна Врата Сад Налепница : Модели Компатибилни Со Јаглеродни Влакна : За Infiniti Q50 2014-2020size Детали : 9cm x 5,6 cm/3,54 "x 2,2" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 4 x Налепница За Внатрешна Врата 1 x Таблета За Мирис (Случаен Стил) налепницата на садот на вратата има самолеплив дизајн, кој лесно се лепи и нема да падне. Поради извонредната изработка, овој производ може совршено да одговара на садот од вратата на вашиот автомобил. Изработена од висококвалитетен материјал од јаглеродни влакна, налепницата на автомобилот е лесна, не избледува и издржлива. Должината на налепницата е 9 см, ширината е 5,6 см. Таа е погодна За Infiniti Q50 2014-2020.

Параметри на производот

Стоката во категоријата