Следете Мали Чевли Мало Девојче Фустан Чевли Секојдневен Лизгање На Балет Рамен Принцеза Чевли

Следете Мали Чевли Мало Девојче Фустан Чевли Секојдневен Лизгање На Балет Рамен Принцеза Чевли

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Големина : 24 Влошка Должина : 15СМ/5. Обувки За Фустани За Мали Девојчиња Секојдневно Лизгање На Балетски Рамни Чевли За Принцеза карактеристики : повремени чевли За Облекување во и класични стилови и бои, многу погодни за секојдневна дневна облека и секој фустан, но исто така погодни за прилики како училиште, танц, забава, свадба итн. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Најдобар Подарок За Деца. Големина : 28 Должина На Влошката : 17см/6,7 " Соодветна возраст : 4,5 Години Соодветна возраст за : 5 ГОДИНИ ЕУ : 28 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 САД : 11 Погоден за : Мало Дете . Сите Видови Модерни Прилики Се Соодветни. Големина : 32 Должина На Влошка : 19,5 СМ/7,7 " Соодветна возраст : 8 Години Соодветна возраст ЗА : 9 ГОДИНИ ЕУ : 32 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12,5 САД : 13,5 Погоден за : Мало Дете . Ве молиме измерете ЈА ДОЛЖИНАТА на стапалото на вашите девојки и додадете 0,2 0,4 инчи за да ја пронајдете должината на влошката во НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ на ПОСЛЕДНАТА СЛИКА НА ПРОИЗВОДОТ за да обезбедите можно најдобро вклопување! УДОБНАТА Мека повеќеслојна амортизирана влошка овозможува удобно искуство при одење ДА НОСАТ девојки рамните чевли се фиксираат со тоа е погодно за мали деца и да ги облекуваат или соблекуваат чевлите. Големина : 34 Должина На Влошката : 20,5 СМ/8,1 " Соодветна возраст : 9,5 Години Соодветна возраст за : 10 ГОДИНИ ЕУ : 34 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 13,5 САД : 1,5 Погоден за : Големи Деца . УДОБНИТЕ чевли за мали девојчиња се изработени од висококвалитетна светла површина кружниот прст ги прави стапалата на детето пофлексибилни и посоодветни за развој на стапалата. Големина : 23 Должина На Влошка : 14,5 СМ/5,7 " Соодветна возраст : 2 Години Соодветна возраст ЗА : 2,5 ГОДИНИ ЕУ : 23 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 САД : 8 Погоден за : Мало Дете . Големина : 22 Влошка Должина : 14СМ/5.5 Погоден За : Мало Дете .3 " Соодветна возраст : 10 Години Соодветна возраст ЗА : 10,5 ГОДИНИ ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 САД : 2 Погоден за : Големи Деца . Големина : 21 Должина На Влошка : 13,5 СМ/5,3 " Соодветна возраст : 15 Месеци Соодветна возраст ЗА : 18 Месеци ЕУ : 21 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 САД : 6,5 Погоден за : Мало Дете .3 " Соодветна возраст : 3. Големина : 26 Влошка Должина : 16СМ/6.

Параметри на производот

Стоката во категоријата