Листови Виножито Ѕид Налепници ПВЦ Пеперутки Виножито Позадина Ѕид Налепница

Листови Виножито Ѕид Налепници ПВЦ Пеперутки Виножито Позадина Ѕид Налепница

Во магацинот.
DEN 143.84
Тековен:

Опис. Ова е прекрасна ѕидна налепница за детски соби, главно изработена од ПВЦ, водоотпорна и издржлива, добра текстура, лесна за лепење и може да игра многу добар декоративен ефект. Уникатниот цртан дизајн го прави поисклучителен и поубав. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : пвц. - Големина : Околу 30,00Х60, 00Х0,10см/11, 79Х23, 58Х0, 04ин. - Шареното виножито, пеперутката во налепници во стилот на акварел се прекрасни украси за детската спална соба. - Креативните и извонредни налепници лесно можат да додадат радост и топлина во собата на вашето дете. Овие ѕидни налепници се прекрасни и нежни, со добри декоративни ефекти. - Погоден за библиотека, просторија за активности, предучилишни установи, дневни центри, црква, училници и многу повеќе. . - Самостојните Ѕидни налепници се направени со фина изработка, за да се обезбеди практичност и издржливост. - Пеперутки виножито налепница Создавање сонувачка и слатка атмосфера со овие живописни модели на печатење. Шареното виножито, пеперутка во налепници во стилот на акварел се прекрасни украси за детската спална соба. Креативните и извонредни налепници лесно можат да додадат радост и топлина во собата на вашето дете. Овие ѕидни налепници се прекрасни и нежни, со добри декоративни ефекти. Погоден за библиотека, просторија за активности, предучилишни установи, дневни центри, црква, училници и многу повеќе. Самостојните Ѕидни налепници се направени со фина изработка, за да се обезбеди практичност и издржливост. Пеперутки виножито налепница Создавајќи сонлива и слатка атмосфера со овие живописни печатење шема.

Параметри на производот

Стоката во категоријата