адвиикд Машки Модни Дуксери И Дуксери Дуксер Без Качулка Машки Секојдневен Градиент Печатење Дуксери Надвор Рамо Ракав Долг Дуксер Со Џебови Мажи

адвиикд Машки Модни Дуксери И Дуксери Дуксер Без Качулка Машки Секојдневен Градиент Печатење Дуксери Надвор Рамо Ракав Долг

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Дуксер Без Качулка Машки Секојдневен Градиент Печатење Дуксери Надвор Рамо Ракав Долг Дуксер Со Џебови Менгендер : машки. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Градиент Печатење . Стил : Секојдневен, Спорт. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Зима. Што добивате : 1 х Машки дуксери Материјал : Полиестер, дише И Мек, Лесен И Дише Дуксер Ве Одржува Ладни и Суви Додека Тренирате. [Дизајни]Пуловер Со Долги Ракави, Врвови Во Блок Во Боја, Есенски Врвови За Машки, Долг Ракав,Качулка, Градиент Печатење Тој Е Мек, Растеглив И Удобен. Прилика : Fall И Зима, Совршени За Вежбање, Трчање, Јога, Шопинг, Патување, Забава, Одмор, Клуб, На Отворено И Секојдневно За Носење. Пролет, Fall И Зима. Погоден За Тинејџер, Машко.

Параметри на производот

Стоката во категоријата