Стогодишнина прослава на градот Џеферсон, Округот Линколн, Мејн, Сад, 21 август 1907 година; [Врзана Кожа]

Стогодишнина прослава на градот Џеферсон, Округот Линколн, Мејн, Сад, 21 август 1907 година; [Врзана Кожа]

Во магацинот.
DEN 76.48
Тековен:

Презентирајќи Извонредно Издание Врзано За Кожа, стручно изработено од престижната организација "Ретко Библио" со Оригинална Природна Кожа која грациозно ги краси ' рбетот и аглите. Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзината долговечност. Ланг : - енг, Страници 90, Печати На Барање. Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации. Искрено се надеваме на вашето разбирање за предизвиците со кои се соочивме со овие книги. Ако тоа е мулти волумен во собата, тогаш тоа е само еден волумен, ако сакате да нарачате одредена или сите количини може да не контактирате. Поради гроздобер природата на овие книги, секоја страница е рачно обновена за читливост. Втиснат на хартија со врвен квалитет. Стогодишнина прослава на градот Џеферсон, Округот Линколн, Мејн, Сад, 21 август 1907; 1908 [Кожа Врзани]. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1908 година. Истражете ГО ФОЛИО ИЗДАНИЕТО (12х19 Инчи) : Достапно на Барање.Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Повеќе Слики" и Известете Не За Вашиот Избор преку е-пошта. Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина без промена. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Со нетрпение ги очекуваме вашите повратни информации, надевајќи се дека ќе ви бидат привлечни и великодушно ќе ги споделите вашите мисли и препораки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата