Детски Комплет За Кампување Со Алатка За Опрема За Кампување Во Шатор Преправајте Се Дека Играте За Мали Деца Деца Момчиња Девојчиња Подарок За Роденден На Играчки

Детски Комплет За Кампување Со Алатка За Опрема За Кампување Во Шатор Преправајте Се Дека Играте За Мали Деца Деца Момчиња Девојчиња

Во магацинот.
DEN 415.84
Тековен:

БОЈА ДРВО преправам кампување игра во собата, тоа е отворено играчки за момчиња и девојчиња.поврзани со кампување, ранци и пешачење.играчките за кампување со шатор вклучуваат се што ви треба за да создадете забавно искуство за малите деца.покрај тоа, тоа е големо одвлекување на вниманието за малите раце додека родителите беа зафатени со поставување на шаторот ррал и чувајте ги подалеку од возрасните вистински алатки комплетот за играње кампување, вклучувајќи скокачки шатор за играње, двоглед, ламба за масло, шише со вода со чаша, тава за готвење, лопата за камп, компас, термометар и ножеви преправаат прибор за кампување. Шатор за играње што лесно се појавува и се преклопува, што не зазема многу простор за да можете да го однесете на патување или да играте во куќата. Преправајте се дека садовите за кампување им овозможуваат на децата да се преправаат дека готват вечера и да научат за преживување. Вистински фенер за масло може да светне со батерии ( вклучени) за децата да го задржат реалното време, што го прави кампувањето да се преправа дека игра пореално. Зајакнување на независноста и продлабочување на врските : Преправајте се дека комплетот за кампување им помага на малите деца да изградат уникатен интерес специјализиран за активности на отворено или авантуристичко искуство. Покрај тоа, родителите би можеле да ги научат вашите деца за вештини за кампување преку заедничко играње за да ги зајакнат односите родител-дете.

Параметри на производот

Стоката во категоријата