За Земјиште Rangeер Опсег Rangeер 1996-НИЈАГАРИНИТЕ МЕТАЛИК Една Фаза Аеросол

За Земјиште Rangeер Опсег Rangeер 1996-НИЈАГАРИНИТЕ МЕТАЛИК Една Фаза Аеросол

Во магацинот.
DEN 751.84
Тековен:

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Содржи еден 12 мл. конзерва со едностепена боја базирана на емајл измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, отпорна на УВ едностепена боја не бара врвен слој/проѕирен слој. * Одлична едностепена боја во аеросол од 12 мл • • Спреј тест картичка за да ја видите боја натпревар пред аплицирање . * Вклучени упатства За Ленд .ер • Опсегverер. 1996;1999;2000. 574. НИЈАГАРИНИТЕ МЕТАЛИК. Еден 12 мл Аеросол. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата. Одговара Изберете : 1996-2000 ЗЕМЈИШТЕ RANGEЕР ОПСЕГ RANGEЕР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата