Салфетка Маргарет 12 Душек Од Мемориска Пена Од Јаглен, Близнак, В Антимикробна Обвивка

Салфетка Маргарет 12 Душек Од Мемориска Пена Од Јаглен, Близнак, В Антимикробна Обвивка

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Дали сте подготвени да се збогувате со вашата несоница? Нарушувањето на спиењето е она со што се соочуваме речиси секој ден. Силно веруваме со оваа колекција Душеци Од Мемориска Пена Од Јаглен Маргарет Ќе имате чист ум ноќе, кој е подготвен за заспивање. Дали некогаш сте слушнале дека лежењето јаглен ќе ви ја одземе негативната енергија? Еве го, нашиот сосема нов Технолошки Душек Од Мемориска Пена Од Јаглен. Внесениот јаглен помага во регулирање на влагата и температурата. Исто така, капакот на душекот е 100% Мрежа-со оваа функција ќе спиете на мазна и свилена површина на допир. Нудејќи совршено средно чувство за удобност што не е ниту премногу цврсто, ниту премногу кадифен, овој душек од колекцијата Мемориска Пена Од Јаглен Маргарет Ќе го промени начинот на спиење. Овој душек е достапен во 8, 10 и 12-Инчни профили и сите Близнаци, Близнаци-XL, Целосни, кралица, кралски големини. 100% мрежеста ткаенина ќе ви даде чувство на свилен допир. Мемориската Пена Со Јаглен Со висока густина им овозможува на зглобовите и ' рбетот удобно да се одморат. Мемориската пена поддржува долниот дел на грбот, овозможувајќи ' рбетот да остане неутрален. Завршувањето на ткаенината на горниот слој дава дополнителна удобност и мазност. Идеален за стомачни прагови и оние кои уживаат во реактивно чувство. Душекот со средно чувство е совршен за да најдете вистинска положба за спиење. Внесениот јаглен помага во регулирање на влагата и температурата. Полиуретанската пена сертипур-САД е направена без штетни хемикалии. Валани и испорачани во кутија за лесно поставување. 10-годишна ограничена гаранција за заштита. Посветен тим за поддршка на клиенти за сите ваши прашања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата