Пеперутка Кихон Дуксер МОРНАРИЦА 3XS

Пеперутка Кихон Дуксер МОРНАРИЦА 3XS

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Пеперутка кихон тренерка е удобна, дише, пријателска за кожата, се протега атлетска облека. Тоа е дел од колекцијата пеперутка пинг-понг кихон памук. Тренерката се одликува со класичен 100% памучен или памучен мешан материјал кој се одликува со врвна удобност при носење. Погоден за спортски и рекреативни активности, тренерката за пинг-понг Кихон (дуксер и спортски панталони) убедува со безвременски дизајн и бои, удобно сечење и буквална мекост на памукот. Дуксерот За тренерки Кихон за мажи има заоблена јака, заострен крој, подолги ракави, манжетни на ракавите и половината и црно лого на пеперутка "Крилја" во круг со "ПЕПЕРУТКА ТАМАСУ ТОКИО, ЈАПОНИЈА, ОД 1950 година" на левата градите. Панталоните исто така го имаат истото лого на пеперутка на левата нога, имаат затворање на врвка, манжетни, странични џебови, заден џеб и заострено сечење. Дуксерот Кихон и панталоните Кихон се продаваат одделно, а памучниот материјал зависи од избраната боја. Изберете ја бојата на Морнарицата за 100% памук или Сивата боја за 65% памук/35% полиестер. Големините се движат ОД 4 XS ДО 4 XL. Удобна памучна мешавина или 100% памучна тренерка за пинг-понг, дуксер или спортски панталони, за спортски и секојдневни активности. Машкиот дуксер има тркалезна јака на вратот, заострен крој и подолги ракави. Спортските панталони имаат врвка за влечење, странични џебови, заден џеб и заострено сечење. Материјал-морнарица боја : 100% памук; Сива боја : 65% памук / 35% полиестер. Својства : Пријателски За Кожата, Дише, Се Протега.

Параметри на производот

Стоката во категоријата