Каваи Јагода Бела Графичка Качулка За Пуловер-Дизајн ОД Луѓе 2XL

Каваи Јагода Бела Графичка Качулка За Пуловер-Дизајн ОД Луѓе 2XL

Во магацинот.
DEN 319.68
Тековен:

Цртеж на среќна Јагода каваи направена Од Нир П Печатена Во Сад. Удобно 80/20 Прстен Откачи Памук / Полиестер Пуловер Качулка. Машина За Перење. Печатени Со Еколошки Мастила. Модерен Пуловер Дуксер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата